У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Безымянная звезда

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Михаил Себастьян
Лирическая драма в 2-х действиях
Постановка народного артиста Украины А. БАРСЕГЯНА
 
Cпектакль «Безымянная звезда» поставлен по пьесе известного румынского драматурга середины прошлого столетия Михаила Себастьяна, которая успела завоевать мировую славу в свое время и не утратившая современности и актуальности в наши дни.
 
Триумфально пройдя на многих сценах планеты она приобрела признание и славу оригинальностью и новизной содержания, а также свежестью и необыкновенностью главных героев.
 
...На захолустном, затерявшемся в глухой степи, маленьком железнодорожном полустанке однажды ночью случай сводит изысканно одетую, красивую молодую женщину и застенчивого, скромного учителя астрономии местной гимназии.
 
Неожиданно для обоих между ними возникают очень искренние, нежные чувства, под влиянием которых роскошная светская женщина вдруг почувствует способность в один миг изменить всю свою жизнь. Однако восторженный учитель, вдохновенно открывающий ей тайны ночного неба, всей безграничной далекой вселенной, с грустью скажет, что звезды никогда не отклоняются от однажды избранного пути...
 
 
Продолжительность спектакля 2 часа 30 минут

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Безымянная звезда відбудеться 17 грудня 2013, 19:00, вівторок в Харківський академічний драматичний театр (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+