У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Звонкий

29 листопада 2019, 23:55, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Face & Dress Control 
 
Open Doors 21.00
Start 00.30

Складно назвати початківцям виконавця, за плечима якого неймовірний творчий бекграунд. Проте, саме в цьому році Дзвінкий - прорив в абсолютному розумінні.
 
 
Альбом «Світ моїх ілюзій» і титульний сингл «Голосу» відправили музиканта прямо на перші рядки всіх можливих чартів. Дзвінкий заполонив ефіри радіо та ТБ, сьогодні «вірять в чудеса і чують голоси» мільйони користувачів соцмереж, а гастрольний графік виконавця розписаний на кілька місяців вперед.
Їх спільна робота зі співачкою Ялинка теж знайшла багато шанувальників
Вперше з великим сольним концертом в Харкові - 29 листопада, Victory Hall.
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Звонкий відбудеться 29 листопада 2019, 23:55, п’ятниця в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.