Театр «Тимур». Вистава «Зеленое знамя»

11 травня 2019, 16:00, субота
Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

"Зеленое знамя надежды". 
 
Вистава про польського лікаря, педагога зі світовим ім'ям, письменника Януша Корчака, який краще всього вмів любити дітей. Януш Корчак - Людина, яка відмовилася бігти з єврейського гетто у Варшаві і разом з вихованцями єврейського будинку сиріт пішов в газову камеру фашистського табору смерті Треблінка. На сцені учасники вистави не грають, вони живуть, радіють, пустують. Зі сцени в зал ллється світло, захоплення дитинства. Діти щасливі, вони ще не знають, що за стінами їх школи твориться вселенське зло. Спектакль сповнений драматизму, але закінчується світлом.
 
Вистава про життя і подвиг. Василь Сідін засновник театру "Тимур" і режисер вистави "Євангеліє від Януша Корчака", вважав його кращим щепленням від антисемітизму. Вистава гастролювала містами України, Польщі, Німеччини.
 
Режисер постановник - Василь Сідін, керівник театру - Антон Жиляков.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Тимур». Вистава «Зеленое знамя» відбудеться 11 травня 2019, 16:00, субота в ДК Основ'янського району. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+