У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Захар Май. Лучшее

14 квітня 2017, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Американо-русский герой своего времени.

Захар Май легендарно известен мощной игрой на гитаре и красивым пением. стиль описать тяжело — оно и реггей, и русское-цыганское, и танцевальное-драйвовое, и роковое и стебно-бардовское. Все хвалят. Кто за музыку, кто за голос, кто за стихи, настрой и манеры. Песни пишет хорошо, но очень мало — поэтому, играет не только своё, a и вообще всё, что нравится. Ругается матом, делает это смешно.

Родился в 1969 г. в Харькове, в 1988 году уехал с родителями и братом Алёшей в Америку, в 2002 г. вернулся в Россию — и с тех пор живёт между Москвой и Питером. Год отучился в Университете Тарту. В Штатах работал программистом, в России некоторое время работал вокалистом группы ДДТ — потом забросил и это, с тех пор несколько раз в месяц играет сольные концерты. Записывается дома. Не пьёт алкоголь, не гуляет с женщинами. Большой, страшный, всех кусает.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Захар Май. Лучшее відбудеться 14 квітня 2017, 19:00, п’ятниця в Akuna Matata. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.