У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ZA4OTNA TЁRKA

15 листопада 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

15 листопада, 22 22: 00, до дня студента, арт-завод механіка відкриє свої двері для справжнього фестивалю танцювальної музики. Це буде za4otna tërka твого міста!
Ti-Ti, Ti Tiesto, Don Diablo і успішно підкорює європейські фестивалі - Саган! 
Крім того, легендарні діджеї харкова та україни-малиш, b2b coolegio, mawrick, neronov 
З мікрофоном - Крейзі МС Kutkovoj! 
Malin група художників Малиновського 
Конфетті, гейм зона і багато іншого на кращому майданчику Міста-Арт-завод Механіка.  
 
Саган - це популярний проект-діджей україни, Future майбутній будинок, едм.
 
Завдяки трекам "бумерів" і "щастя", він став відомий за кордоном, а також досяг світового топ 100 діджей маг і 1.000000 прослуховувань з підтримками від топових зарубіжних радіостанцій список всіх випусків на каналі, шестигранник Радіо, Heldeep радіо і також топ #1 в чарті Української радіостанції скачати.
 
Його музика видається на популярних лейблах, таких як: spininn Records, Hexagon-Don Don Diablo, Armada Deep - лейбл Armin van Burren.
 
Діджей регулярно отримує підтримку від таких світових зірок як: Мартін Гаррикс, Ж&Ж, Дмитро Вегас & як Майк, Дон Діабло, R3hab, хворих людей, нескінченний рух, Сандер ван дум та інших.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ZA4OTNA TЁRKA відбудеться 15 листопада 2019, 22:00, п’ятниця в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.