Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

YUBIK @OPIUM

16 жовтня 2020, 22:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Попередній квиток для іноземців - не діє

16 жовтня - YUBIK (Німеччина) в OPIUM Party Bar!
 
Вперше за довгий час артист з Німеччини і вперше в Україні! Один з найталановитіших композиторів світу, треки якого грають Solomun, Tale of Us, Innellea, Mind Against, Oliver Koletsky, Kevin de Vries, Jonas Saalbach, Baime і багато інших.
За версіями багатьох чартів, Yubik є головним молодим проривом 2020 року, і попереду у нього безсумнівно велике майбутнє.
Ви можете стати свідками ексклюзивного матеріалу, який з'явиться в мережі ще не скоро.
Не пропустіть!
16 жовтня. Опіум. Yubik.
 
У цей вечір нашого гостя підтримує Two Are, Module X, A.Life

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

YUBIK @OPIUM відбудеться 16 жовтня 2020, 22:00, п’ятниця в Opium Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Джамала виступить з концертом-презентацією альбомів - «МИ» і «5:45»