Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Фольк-гурт "Яри"

23 квітня 2021, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

23 квітня о 19:00 в Обласному організаційно-методичному центрі культури i мистецтва  відбудеться концерт фольк-гурту «Яри». Музиканти представлять вашій увазі концертну програму «Добра хата». Ви почуєте музику на перетині сучасного і минулого, де поєднується прадавня атмосфера української пісні з переливами рокових рифів. Сучасні обробки українських народних пісень не залишать вас байдужими. Тож готуємося насолоджуватися своїм, українським та переосмислювати культурну спадщину разом з «Доброю хатою»!
 
Творча експериментальна робота двох осередків: фольк-гурту "ЯРИ" з селища Краснокутськ та Молодіжного академічного симфонічного оркестру  "Слобожанський" (м. Харків), представляє концертну програму "Добра хата", в основі якої, переважно, обробки українських народних пісень Слобідської України, взяті з фонду нематеріальної культурної спадщини Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та з наукових експедицій харківських фольклористів.  Концерт організований для підтримки регіональної музичної культури в малих містах, селищах та селах Харківської області,  а також для мотивації талановитих музикантів, які шукають ефективні можливості творчої реалізації.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Фольк-гурт "Яри" відбудеться 23 квітня 2021, 19:00, п’ятниця в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+