У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Woman's STAND UP- Аня Александрович - ЖО

14 листопада 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ЖО - Аня Александрович - Woman's STAND UP
 
ЖО - скорочено від Жінка Олінклюзів. Вона може все, як солдат, цілодобово. У неї ніколи не болить голова, вона знає по іменах всіх вчителів всіх своїх дітей, і знає, коли ДР у матері чоловіка.
 
Аня Александрович - комікеса у Бродячий стендап, актриса Театру і Кіно, педагог. На її рахунку десятки зіграних на сцені драм, комедій і трагедій. Тренер по мові міністрів та апостолів. Але за їх слова вона відповідальності не несе.
Вона цілодобово під контролем суспільства ... Адже справжня жінка обожнює прибирати у квартирі, а не боротися з драконом. Трощить міфи про ідеальний устрій світу. Про чоловіків та жінок, про почуття та токсичні відносини - смішно, нахабно, іноді з хорошим фіналом, а іноді - як пощастить.
 
Ведучий вечора - Микита Механіков - резидент Split Comedy.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Woman's STAND UP- Аня Александрович - ЖО відбудеться 14 листопада 2021, 19:00, неділя в Тату-бар «Со вкусом боли». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.