Вистава "Все починається з кохання"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Ігор Коваль.
Диригент-постановник - заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук.
Художники-постановники - Тарас Шигимага, Оксана Сторожук.
Балетмейстер-постановник - заслужена артистка України Ірина Клепікова.
Режисер - заслужена артистка України Валентина Подорлова.
Балетмейстер - Олександр Грічаний.
Концертмейстери - Ірина Кірпанева, Ольга Москаленко, Леся Олешкевич.
Помічники режисера - Костянтин Кобзєв, Віктор Червонюк.
 
Музична комедія «Все починається з любові» ( «Старі будинки»), написана одеськими драматургами Георгієм Голубенко, Леонідом Сущенко та Валерієм Хаїтом, в співдружності з поетом Робертом Різдвяних, і композитором Оскаром Фельцманом.
Лібрето було створено в 1976 році і відображає життя таким, яким його бачили автори в той час. Тому Ігор Коваль запросив поета Ігоря Факторовского, щоб доповнити виставу новими вокальними текстами.
«Все починається з любові» - це добра лірична комедія, наповнена м'яким одеським гумором, де кожен рядок дихає любов'ю до рідного дому, місту та близьким ...
Прем'єра відбулася - 23 лютий 2018 року.
 
Тривалість вистави - 2 години 10 хвилин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Все починається з кохання" відбудеться 6 червня 2021, 17:00, неділя в Харківський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+