Музичне шоу "Навколо світу за 80 ХВИЛИН"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Повернення грошей за квитки буде здійснюватися ДО 14.06

Повернення фізичних квитків буде здійснюватися в касі ТЦ "Комільфо". Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою "Музичне шоу" Навколо світу за 80 ХВИЛИН ", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Завантажити шаблон заяви 

Музичне шоу, яке поєднало в собі різні види сучасного мистецтва!
 
Малюнки Світлом - це унікальне мистецтво, коли художник в абсолютній темряві пише дивовижні історії світловими кистями на спеціальному екрані. У поєднанні з музикою малювання світлом здивує кожного глядача своєю чарівною особливістю, зміною образів і динамікою! Те, що намальовано світлом один раз, більше не повториться! Тому глядачі завжди дуже уважні до того, що відбувається. Ніби зачаровані, вони повністю занурюються в магічну історію на екрані!
 
Зоряне Шоу. Майстер пише дивовижні картини золотом в чудовій техніці. Це художньо-хореографічний номер, під час якого артист малює фарбами на крутиться полотні, поєднуючи воєдино танець і малювання, але глядачам до кінця не ясний створюваний образ, так як фарби невидимі. І ось, нарешті, фінал золотого шоу: художник помахом руки посипає полотно зоряним пилом (золотий пудрою), і вмить проявляється картина, написана блискітками.
 
Пісочне Шоу. Художник малює дивовижні історії піском. Майстер пісочної анімації і його творіння завжди викликають захват і бурхливі оплески дітей і дорослих!
 
Запрошуємо вас провести захоплюючу подорож навколо світу в затишному концертному залі! Адже кожен з нас хоча б раз у житті мріяв про машину часу!
 
Для дорослих і дітей
 
Жива музика: орган і інші інструменти

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Музичне шоу "Навколо світу за 80 ХВИЛИН" відбудеться 21 червня 2019, 18:30, п’ятниця в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+