У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музичне шоу "Навколо світу за 80 ХВИЛИН"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Повернення грошей за квитки буде здійснюватися ДО 14.06

Повернення фізичних квитків буде здійснюватися в касі ТЦ "Комільфо". Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою "Музичне шоу" Навколо світу за 80 ХВИЛИН ", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Завантажити шаблон заяви 

Музичне шоу, яке поєднало в собі різні види сучасного мистецтва!
 
Малюнки Світлом - це унікальне мистецтво, коли художник в абсолютній темряві пише дивовижні історії світловими кистями на спеціальному екрані. У поєднанні з музикою малювання світлом здивує кожного глядача своєю чарівною особливістю, зміною образів і динамікою! Те, що намальовано світлом один раз, більше не повториться! Тому глядачі завжди дуже уважні до того, що відбувається. Ніби зачаровані, вони повністю занурюються в магічну історію на екрані!
 
Зоряне Шоу. Майстер пише дивовижні картини золотом в чудовій техніці. Це художньо-хореографічний номер, під час якого артист малює фарбами на крутиться полотні, поєднуючи воєдино танець і малювання, але глядачам до кінця не ясний створюваний образ, так як фарби невидимі. І ось, нарешті, фінал золотого шоу: художник помахом руки посипає полотно зоряним пилом (золотий пудрою), і вмить проявляється картина, написана блискітками.
 
Пісочне Шоу. Художник малює дивовижні історії піском. Майстер пісочної анімації і його творіння завжди викликають захват і бурхливі оплески дітей і дорослих!
 
Запрошуємо вас провести захоплюючу подорож навколо світу в затишному концертному залі! Адже кожен з нас хоча б раз у житті мріяв про машину часу!
 
Для дорослих і дітей
 
Жива музика: орган і інші інструменти

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Музичне шоу "Навколо світу за 80 ХВИЛИН" відбудеться 21 червня 2019, 18:30, п’ятниця в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.