Володимир Карафетов

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Опис

ВОЛОДИМИР КАРАФЕТОВ! ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ в честь 35 річчя!

Володимир КАРАФЕТОВ відомий всьому Харкову і далеко за його межами. Його пісні звучать у всьому світі. Харизма артиста, магічний погляд, чуттєвий баритон, гарячий темперамент подарують Вам незабутні емоції, які ви збережете на довгий час.

Спеціально до свого Дня Народження Володимир КАРАФЕТОВ і його команда підготували грандіозне шоу, на якому всі глядачі почують відомі і улюблені пісні, такі як: «Харків Мій», «Кров циганська», «Рай», «Віскі», «Приходьте в мій будинок »,« Жінка на ім'я кохання »,« Христина »і багато інших. Особливу атмосферу концерту створить «живе» звучання у виконанні нового музичного складу, спеціально підготовлене світлове і візуальне шоу.

Такого Карафєтова, Ви ще не бачили.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Володимир Карафетов відбудеться 29 жовтня, 19:00, понеділок в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+