ВИШИВАНИЙ - КОРОЛЬ УКРАЇНИ. Харків

ВИШИВАНИЙ - КОРОЛЬ УКРАЇНИ. Харків
1 жовтня, 18:30, п’ятниця
Харків ХНАТОБ
Купити квитки Залишилось квитків: 118
2 жовтня, 18:30, субота
Харків ХНАТОБ
Купити квитки Залишилось квитків: 182

Про подію

Ким є в історії України Василь Вишиваний? «Залізним», незламним полковником – командиром Легіону українських січових стрільців? Чи автором збірки «Минають дні», шанувальником Гейне і Петрарки, поетом-романтиком, чий земний шлях трагічно обірвався у Лук’янівській в’язниці? І яке відношення має він до австрійського ерцгерцога Вільгельма Габсбурга, нащадка київських князів? Опера «Вишиваний. Король України», прем’єра якої відбудеться в СХІД ОПЕРА, не є прямою відповіддю на ці запитання. Вона скоріше покликана примусити глядача замислитися над питанням доленосного вибору, доторкнутися до особистої драми, спогадів і почуттів через засоби сучасного мультимедійного мистецтва.
 
Василь Вишиваний є важливою символічною постаттю. Адже свій вибір – бути українцем – він зробив абсолютно свідомо. І, відстоюючи інтереси України, торуючи  впродовж багатьох років шлях до її незалежності, життям заплатив за власні переконання. 
 
Варто згадати лише імена творців цієї опери – автора лібрето з кінематографічним сюжетом Сергія Жадана та композиторки Алли Загайкевич, яка написала приголомшливий твір, де звучання симфонічного оркестру та живих голосів відтіняється електроакустичною музикою, – щоб зрозуміти: на нас чекає щось абсолютно незвичне! А якщо помножити це на неординарні рішення режисера-постановника Ростислава Держипільського і творчий потенціал СХІД ОПЕРА, то результат має бути вражаючим!
Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю суботу!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!