Театр на Луне ПРЕМ'ЄРА - «Вітер. Теплий. Південний. Поривчастий »

14 грудня 2018, 19:30, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем'єра від "Театру на Місяці"
 
 
Режисер - засл.арт. Україна Оксана Стеценко
 
Фарс на одну дію за мотивами п'єси лауреата Нобелівської премії, італійського драматурга Даріо Фо «Не грайте з архангелами»
 
«Вітер Теплий Південний Поривчастий» - ні, це не прогноз погоди на завтра. Так звуть головного героя. Життя його ще більш безглузда, ніж його ім'я. І навіть нескладна, на перший погляд, бюрократична ланцюжок - оформлення військової пенсії - обертається абсурдним, трагікомічним калейдоскопом, більше схожим на нав'язливе сновидіння, ніж на реальність.
 
Вхід до зали буде відкритий з 19-00 і гостей театру очікує невеликий фуршет перед початком вистави.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр на Луне ПРЕМ'ЄРА - «Вітер. Теплий. Південний. Поривчастий » відбудеться 14 грудня 2018, 19:30, п’ятниця в P.S театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+