Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вечір із флейтою

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

9 квітня о 18:30 запрошуємо на концерт МАСО Слобожанський “Вечір із флейтою”. Диригентом виступить переможець першого диригент-батлу Віталій ЛЯШКО, який продемонструє публіці своє бачення музики різних епох та стилів.
 
Програму концерту відкриє один з небагатьох концертів для флейти-пікколо А. Вівальді, стрімка і майже невагома музика якого зачаровує слухачів вже більше двох століть. Продовжить вечір перлина німецької романтичної опери – увертюра до опери “Вільний стрілець” К. М. фон Вебера.
А завершить концерт “безсмертна” 5 симфонія Л. Бетховена, найпопулярніший твір у творчому спадку композитора. У цій симфонії найбільш концентровано розкривається основна тема бетховенського симфонізму – героїка боротьби, розвиваючись “від мороку – до світла, через боротьбу – до перемоги”.
 
ПРОГРАМА:
І відділення
А.Вівальді, Концерт для флейти-пікколо до мажор (солістка – Ксенія Коновал)
К.М.Вебер, Увертюра до опери "Вільний стрілець"
ІІ відділення
Л.В.Бетховен, Симфонія №5
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинним вимогам, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вечір із флейтою відбудеться 9 квітня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+