Інформація щодо обмеження масових заходів!

ВЕЧІР балету. Пахіта. Кармен-Сюїта

8 лютого 2019, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:40
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

«Пахітени», «КАРМЕН-СЮЇТА»

«Пахітени» (або «Пакіто») (фр .: Paquita) - балет на музику композитора Едуара Дельдевеза (фр. Edouard-Marie-Ernest Deldevez; 1817-1897) з наступними музичними додатками композитора Людвіга Мінкуса.
Автори лібрето Поль Фушер (Paul Foucher) і Жозеф Мазілу (Joseph Mazilier).
Літературною основою послужила новела Мігеля Сервантеса «Циганочка».

У центрі балету - трагічна доля циганки Кармен і полюбив її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені Роком. Таким чином, історія Кармен (в порівнянні з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії (майданчик Кориди).

Тривалість: 1 година 40 хвилин

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ВЕЧІР балету. Пахіта. Кармен-Сюїта відбудеться 8 лютого 2019, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+