Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ваня Якімов. День Закоханих

25 лютого 2020, 20:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

У День закоханих найбільше хочеться не цукерок і шампанського. Ми мріємо в правильний час почути правильні слова. 
 
Душевний київський поет Ваня Якімов запрошує вас на свої читання у Харкові та Дніпрі. 
 
Під м'який джазовий акомпанемент кращих пiанiстiв буде читати ліричні вірші, розповіді та історії з життя, свої та чужі, тільки найкращі. 
 
У камерних залах, як зазвичай, збереться найінтелігентніша публіка перерахованих міст. Самотні забудуть про свою самотність, пари обіймуться, молоді задумаються, дорослі спробують приховати сльозу. 
 
Приходьте самі та запрошуйте батьків. 
 
До зустрічі на улюблених читаннях!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ваня Якімов. День Закоханих відбудеться 25 лютого 2020, 20:00, вівторок в PINTAGON. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+