У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

У пошуках чарівників

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Професор Люмус прибув до Харкова з Академії Магії та чарівництва, де вчився Гаррі Поттер, щоб розкрити неймовірні таланти та надздібності ваших діточок та навчити їх творити дива. Цікаво, чи вдасться комусь з глядачів змусити предмети літати, появити з нізвідки голуба та кролика та зробити деякі інші дивовижні перетворення? Все відбуватиметься у всіх на очах, по-справжньому! Це треба обов’язково побачити, щоб ще раз пересвідчитись, що магія в житті є! Переконайтеся самі – цікаво буде і дітям та дорослим.
 
  • Чарівність світового рівня
  • Сімейна шоу-вистава, сповнена магією та гумором
  • Фото з професором Люмусом після вистави гарантовано

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

У пошуках чарівників відбудеться 20 березня 2022, 12:30, неділя в Харківський театр для дітей та юнацтва (ХТДЮ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.