У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мюзикл «В Ловушке Нашего Времени»!

31 травня 2019, 11:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

На сцені найталановитіші діти-актори Дитячої Академії Театру, Музики і Кіно м.Харкова. Їх називають ураганом на сцені, їх гра - вибух емоцій, загострення пристрастей, непередбачуваність і унікальність, симбіоз двох атмосфер - актори сцени в діалозі з акторами на екрані!
 
Так вміють тільки вони - ще юні, але вже професіонали театру і кіно!
 
Таке може трапитися з кожним дорослим і кожною дитиною! Комфорт реальному житті засмоктують нас настільки сильно, що ми ризикуємо опинитися «ТАМ».
 
Хочете знати, про що це захоплююче шоу?
 
З героями цієї неймовірної пригоди ми і вирушимо в «фантастичне місце», яке розкриє нам проблему реальному житті. Тінейджери нашого часу впевнені, - вони знають, що роблять, а дорослі тільки і роблять, що заважають їм. Наші герої, несподівано для себе, опиняються в фантастичних обставин, в які важко повірити, адже перед ними відбуваються неймовірні речі, які складно зрозуміти і пояснити.
 
Через цю захоплюючу, повну небезпек пригоду і належить пройти Вам і нашим героям, щоб відкрити головний сенс - в чому ж пастка нашого часу?
 
 
Режисер-постановник, автор сценарію - Максим Голосков

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мюзикл «В Ловушке Нашего Времени»! відбудеться 31 травня 2019, 11:00, п’ятниця в ДК "Залізничників". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.