У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Цирк "Шоу гигантских фонтанов" (12:00)

14 квітня 2019, 12:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

В рамках всеєвропейського туру представляємо яскраву циркову виставу на унікальному манежі-трансформери – «Шоу велетенських фонтанів».

Нам приємно заявити, що сам технічний комплекс народився саме в Харківському державному цирку, де і почав свій шлях по кращим майданчиком світу.

Незабутнє видовище: манеж-трансформер, що рухається як частинами, так і цілісно, дощ з-під купола цирку, більш ніж 600 фонтанів, включаючи велетенські, дають можливість демонструвати різноманітні видовища. Це виходить за межі звичайної циркової вистави.

Номери різних жанрів презентуються в незвичайному вигляді, що буде до смаку як маленьким, та к і дорослим глядачам. Самі вибагливі шанувальники циркового мистецтва будуть  в захваті від побаченого.

Глядачі, які мали змогу насолодитись неймовірним шоу у 2013-2014 роках, приємно здивуються високим рівнем прогресу програми з використанням новітніх технологій: лазерне шоу, світлові та звукові ефекти. А одні з найкращих та найвідоміших клоунів світу з Лас-Вегасу подарують гарний настрій на довгий проміжок часу.

Чекаємо Вас на нашому шоу у Харківському державному цирку!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Цирк "Шоу гигантских фонтанов" (12:00) відбудеться 14 квітня 2019, 12:00, неділя в Харківський цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+