Цирк Фонтани. Харків

Цирк Фонтани. Харків

Про подію

В рамках всеєвропейського туру представляємо яскраву циркову виставу на унікальному манежі-трансформери – «Шоу велетенських фонтанів».

Нам приємно заявити, що сам технічний комплекс народився саме в Харківському державному цирку, де і почав свій шлях по кращим майданчиком світу.

Незабутнє видовище: манеж-трансформер, що рухається як частинами, так і цілісно, дощ з-під купола цирку, більш ніж 600 фонтанів, включаючи велетенські, дають можливість демонструвати різноманітні видовища. Це виходить за межі звичайної циркової вистави.

Номери різних жанрів презентуються в незвичайному вигляді, що буде до смаку як маленьким, та к і дорослим глядачам. Самі вибагливі шанувальники циркового мистецтва будуть  в захваті від побаченого.

Глядачі, які мали змогу насолодитись неймовірним шоу у 2013-2014 роках, приємно здивуються високим рівнем прогресу програми з використанням новітніх технологій: лазерне шоу, світлові та звукові ефекти. А одні з найкращих та найвідоміших клоунів світу з Лас-Вегасу подарують гарний настрій на довгий проміжок часу.

Чекаємо Вас на нашому шоу у Харківському державному цирку!

Питання? Відповідь!
+