Містична червона скрипка Страдіварі. Харків

Містична червона скрипка Страдіварі. Харків
10 вересня, 17:00, п’ятниця
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Купити квитки Залишилось квитків: 1122
10 вересня, 20:00, п’ятниця
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Купити квитки Залишилось квитків: 1165

Про подію

На численні прохання глядачів! 10 вересня в Палаці студентів НЮУ харків’яни матимуть унікальну можливість знову зустрітися з містичною «Червоною скрипкою» Антоніо Страдіварі та її власницею всесвітньо відомою скрипалькою Елізабет ПІТКЕРН (США) у новій програмі! Тільки один день!
 
Оскароносний інструмент, який зробив справжній фурор у Харкові у 2019 році, повертається!
«Червона скрипка» - шедевр серед музичних інструментів, оповитий містикою.
Знавці музичної історії неодноразово чули про «Червону Скрипку» чи «Червоного Мендельсона». Про її чарівне звучання ходять легенди, а її 300-річна історія не може залишити байдужим нікого. Довгий час інструмент вважався загубленим. Потім став чимось містичним, винятковим...
 
В основі інструмента - структура, лак та матеріал, які відрізняються від аналогів у інших скрипках. Це дає «Червоному Мендельсону» змогу звучати по-іншому, створювати вібрації, які ще з більшою силою підкорюватимуть слухачів. Саме тому варто відвідати концерт. Такої скрипки ви не почуєте більш ніде.
 
Елізабет Піткерн – власниця «Червоного Мендельсона» та чудова скрипалька. Вона гастролює по світу та щедро дарує людям унікальне звучання свого інструменту, отриманого у подарунок від улюбленого дідуся 30 років тому. Ії запрошують найбільші сцени планети, серед яких Карнегі-Холл, Лінкольн-Центр та інші. Зараз Елізабет та ії таємничу скрипку знову можна буде почути в Харкові. Акомпанує їй єдиний в Україні Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ». Під орудою диригента Юрія ЯКОВЕНКА оркестр створить чарівний місток між глядачами та загадковим світом одного з найбільших шедеврів Антоніо Страдіварі.
 
У концертній програмі прозвучать визнані шедеври світової класики.
 
Встигніть на унікальний концерт 10.09 о 17:00 або о 20:00.
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинним вимогам, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!
 
 
Питання? Відповідь!
+