У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Время Ч". "Крылья"

31 травня 2019, 19:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Дві молоді жінки опинилися в дивному місці, в якому двері зачиненi, годинник зупинився, телефон не працює.
 
Як раптом... задзвонив.
 
І почалося!
 
Сміх і сльози, містика і реальність, неприязнь і дружба, божевільний ритм і різнополярні емоції - все змішається в цьому дивному і загадковому місці.
 
Їм доведеться пройти безліч випробувань: пережити атомну війну, побувати в психлікарні, взяти участь в політичному перевороті і багато іншого, причому все це - не виходячи з кімнати!
 
Жанр: містична трагікомедія
Режисер: Жанна Богусевич
Актори: Вероніка Шелудякова, Дар'я Терновська

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Время Ч". "Крылья" відбудеться 31 травня 2019, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.