Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр в театрі. "Інший чоловік"

12 березня 2020, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Скільки потрібно часу, щоб дізнатися один одного? День, два, місяць, рік ... А скільки, щоб зрозуміти самого себе? .. Хто ти? Навіщо? І куди тобі треба йти? Скільки? Рік, два, десять... Все життя? Секретів ніяких немає, точніше він дуже простий, простий як і все геніальне. Ці двоє він і вона, чоловік і жінка, вирішують цю задачу за годину, всього за одну годину сценічного часу. ВСЕ ЖИТТЯ за ОДИНУ ГОДИНУ!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр в театрі. "Інший чоловік" відбудеться 12 березня 2020, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+