Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр «Тимур». Вистава «Дочь разбойника»

10 листопада 2018, 17:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

Так, так друзі! Той самий «Тимур» ім. В. Сідіна вперше надає можливість кожному бажаючому придбати квиток і прийти в гості.
 
Вистава «Дочка розбійника» рідкісне поєднання гострого розуму і дитячої безпосередності, яскравого сценічного дійства і двоярусних декорацій від кращого театрального художника Наталії Денисової.
 
Вистава про дружбу і кохання, про ненависть і покаяння. Вистава про таке довгоочікуване для нашої країни світі і про те, що саме діти здатні знайти найкоротший шлях до нього.
 
Всі зібрані кошти будуть спрямовані на благодійну діяльність театру. Купуючи квитки, ви стаєте причетними до доброї справи.
 
Керівник театру            Антон Жиляков
Режисер                        Варвара Сідіна
Автор п'єси                   Олена Сідіна
Художник                      Наталія Денисова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Тимур». Вистава «Дочь разбойника» відбудеться 10 листопада 2018, 17:00, субота в ДК Основ'янського району. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+