Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр «Прекрасні квіти». Вистава «ЖИР»

4 квітня 2020, 19:00, субота
Відміна заходу

Повернення квитків, придбаних у касах, здійснюється протягом 5 днів з дня відкриття кас. Повернення електронних квитків здійснюється до 24.04 включно

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія
Тривалість
01:00

Про подію

Сатиричний вистава, що зачіпає різні соціальні теми: спрагу влади і грошей, залежність від телебачення, соціальних мереж і шкідливих звичок.
 
Історія починається із зустрічі трьох друзів, які вмикають телевізор і потрапляють в світ, пропонований нам сьогоднішньої реальністю, з її нав'язаними цінностями і стереотипами. Через потік динамічних сцен, в які потрапили і розчинилися герої, «ЖИР» висміює неосвіченість і бездуховність, говорить про непостійність любові і швидкоплинність життя, про зайві речі і заняттях сучасного суспільства. У всьому цьому потоці інформації, який так складно сьогодні фільтрувати, головною метою залишається не втратити себе справжнього, що в підсумку так і не вдається героям вистави.
 
«ЖИР» поставлений за власною унікальною драматургії і містить в собі вже стали візитною карткою театру комедійні пластичні етюди з аудіо ефектами.
 
СЦЕНИ
 
1. TV.
2. мультяха.
3. Політична передача.
4. Історія любові.
5. Людина-невидимка.
6. Ток-шоу «Двері».
7. Гопники.
8. Реклама сигарет.
9. Кулінарна передача.
10. Скетч «Пташка».
11. Документальна історія з життя Славіка.
12. Життєвий шлях.
13. Фінал.
 
актори:
 
Артем Вусик
Ігор Ключник
Денис Чмелёв
Сергій Бабкін
Сніжана Бабкіна.
Художник: Катерина Колесніченко.
Художник по світлу: заслужений працівник культури України Володимир Мінаков.
Тривалість: 1 година.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Прекрасні квіти». Вистава «ЖИР» відбудеться 4 квітня 2020, 19:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+