Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Может быть". Стаккато

10 листопада 2020, 19:00, вівторок
У продажу залишилось 47 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 240 грн
Тривалість
03:00
З антрактом
Бронь На касу
24
години
16+
Російською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 27 ЖОВТНЯ 2020 19:00 НА 10 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення квитків здійснюється до 2.11

Мотиви роману відомого російського письменника Дмитра Липскерова "Русское стаккато британської матері" стали яскравим приводом підняти один із найбільш наболілих питань сучасної особистості - пошук себе і свого призначення. В цьому основна тема вистави "Стаккато".

Герої роману, Микола Писарєв в Москві і Роджер Костаки в Лондоні, не підозрюючи про існування один одного, починають вести щоденники, записуючи в них все життєві поневіряння починаючи з 60-х років минулого століття і закінчуючи сьогоднішнім днем. І волею долі наші герої зустрінуться всього лише на 5 хвилин ... Але заради цих п'яти хвилин варто пройти шлях, довжиною в чиєсь життя, наповнену пошуком себе - в мистецтві, спорті, секс, професії, Бога ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Может быть". Стаккато відбудеться 10 листопада 2020, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.