Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Может Быть". Стаккато

1 грудня 2020, 19:00, вівторок
У продажу залишилось 68 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 240 грн
Тривалість
03:00
З антрактом
Бронь На касу
24
години
16+
Російською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 21 ЛИСТОПАДА 2020 19:00 НА 1 ГРУДНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

Мотиви роману відомого російського письменника Дмитра Липскерова "Русское стаккато британської матері" стали яскравим приводом підняти один із найбільш наболілих питань сучасної особистості - пошук себе і свого призначення. В цьому основна тема вистави "Стаккато".

Герої роману, Микола Писарєв в Москві і Роджер Костаки в Лондоні, не підозрюючи про існування один одного, починають вести щоденники, записуючи в них все життєві поневіряння починаючи з 60-х років минулого століття і закінчуючи сьогоднішнім днем. І волею долі наші герої зустрінуться всього лише на 5 хвилин ... Але заради цих п'яти хвилин варто пройти шлях, довжиною в чиєсь життя, наповнену пошуком себе - в мистецтві, спорті, секс, професії, Бога ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Может Быть". Стаккато відбудеться 1 грудня 2020, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.