Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр Ляльок. "Лускунчик"

26 березня 2020, 14:00, четвер
Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
01:20

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку

В різдвяну ніч обов'язково відбуваються чудеса! Якщо тільки у тебе добра душа і багата уява, ти обов'язково знайдеш дорогу в дивовижну країну. Блискучі цукатні гаї і блискучі марципанові замки, прекрасні принци і чарівні принцеси, весела компанія ожилих ляльок і грізне воїнство Мишачого короля ... всі ці дивини існують тільки тут, в цьому загадковому і незбагненному світі чарівної казки.


Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Лускунчик" відбудеться 26 березня 2020, 14:00, четвер в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+