Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр 19 "Двери". Харків

Театр 19 "Двери". Харків
13 грудня, 19:00, понеділок
Харків Будинок Актора
Купити квитки Залишилось квитків: 11
25 грудня, 19:00, субота
Харків Будинок Актора
Купити квитки Залишилось квитків: 176

Про подію

Містична комедія в 2-х діях за мотивами п'єси Луїджі Лунар «Троє на гойдалці» в сценічній редакції театру.

Режисер - Ігор Ладенко

В ролях:

  • Олег Дідик (Командор)
  • Сергій Лістунов (Капітан)
  • Юрій Ніколаєнко (Професор)
  • Наталя Іванська (Жінка)

Людина часто просто живе, пливучи за течією. Він зайнятий своїми повсякденними справами і часто ні про що суттєве не замислюється, поки не відбувається ЩОСЬ.

Герої вистави «ДВЕРІ» - Капітан, Командор і Професор - прийшли кожен у своїх справах в один і той же приміщення. Для кожного у цій кімнати свою адресу і своє призначення. І різні двері. Герої намагаються знайти пояснення цій плутанині, але в цей час в місті оголошується дивна «хімічна тривога». Не маючи можливості вийти з кімнати, персонажі розповідають про себе, озираючись на своє минуле. Капітан, Командор і Професор, намагаючись зрозуміти ситуацію, що склалася, то приходять до логічним і виправданим висновків, то потрапляють в глухий кут і виявляються не в силах пояснити фантастичні явища, що відбуваються в містичної кімнаті. А потім з'являється загадкова Жінка ...

«Двері» - це, можна сказати, спектакль для всіх: і для тих, хто приходить в театр відпочити, розважитися і посміятися іскрометним жартів, і для тих, хто любить подумати про серйозні і глибокі речі. Але не без іронії, звичайно.

Питання? Відповідь!
+
messenger Унікальне новорічне
циркове шоу