Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Тартак

23 квітня 2020, 20:00, четвер
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:00
6+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ЗАХІД СКАСОВАНО. ПОВЕРНЕННЯ ДО 21.02.20!

"В мене є мрія! Це - сильно!"

Олександр Положинський та гурт ТАРТАК - повертаються! 23 квітня у ресторані ПРОБКА. 
 
Протягом багатьох років Олександр впевнено йшов до музичного «Олімпу». Їх музика - це незвичний симбіоз різних стилів, а кожен текст натякає на лірику, надію і незмінний глибокий зміст.
 
Після нетривалої паузи, гурт знову возз'єднався, щоб радувати своїх шанувальників по всій Україні. І не даремно, адже їх хочуть бачити і чути в кожному місті країни, а в Харкові - особливо.
 
Спеціально для ПРОБКИ музиканти підготували вибухову програму, яка стане не просто черговим концертом, а довгоочікуваною музичною подією квітня.
 
Тож, хапайте друзів, замовляйте квитки і приходьте 23 квітня в ПРОБКУ на незабутній концерт гурту ТАРТАК.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Тартак відбудеться 23 квітня 2020, 20:00, четвер в ПРОБКА Beer Hall · Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.