Танцювальна вистава «Дзеркало світу»

22 березня 2019, 20:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години

Про подію

Вистава  «ДЗЕРКАЛО СВІТУ» за мотивами казки «Снігова королева»
 
Затамувавши подих, запрошуємо вас в казку
 
Запрошуємо вас всіх перечитати і переглянути разом з нами дитячу зимову казку з, насправді, зовсім не дитячим, дуже глибоким і мудрим змістом
 
І просто подумати, а що, якщо ця історія сталася в серце однієї людини, і, насправді, тернистий шлях порятунку Кая - це шлях душі, яка рятує розважливий і прагматичний розум. Адже величезний крижаний пекло є всередині кожного з нас, і гонитва за рахунком і логікою затуляє даний важливе ...
 
ЩО? - Показ вистави  «ДЗЕРКАЛО СВІТУ» за мотивами казки "Снігова Королева" Режисер і Режисер-хореограф - Олена Пуль
 
на сцені учні танцювальної школи PULS DANCE SCHOOL
 
ДЕ? - Театрально - концертний центр (Сумська, 25)
 
КОЛИ? - 22 березня 2019

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Танцювальна вистава «Дзеркало світу» відбудеться 22 березня 2019, 20:00, п’ятниця в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+