Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр ЛУКОМОРЬЕ. Моновистава «Старості не буде»

25 вересня 2018, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години

Про подію

Моновистава «Старості не буде»

Яка буде Ваша старість? Ви її вже уявляєте? Як сідайте в м'яке крісло, прасуєте кота і розповідаєте про минуле: про втрачені надії і нездійснених мріях ... Або сидите за святковим столом, і вся сім'я слухає історії про Вашу щасливого життя ... А якщо її не буде? Якщо старості не буде? Що Ви зараз будете робити? Чи будете також довго спати і багато є? А може, заглянете в життя іншої людини? Людини, у якого ніколи не буде старості, але людини, який за 34 роки прожив життя, наповнену так, як нині не наповнюють її молоді люди. Як це прожити 34-річне життя талановитої поетеси, чесної журналістки, люблячої жінки, яка ніколи вже не стане матір'ю? Як навчитися "Жити", якщо "Старості не буде"?

Запрошуємо познайомитися з надзвичайно сильною особистістю, з епохою під назвою «Олена Ширма» в театр, де в теплій і затишній атмосфері по-сімейному розмовляють про важливі речі в житті.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр ЛУКОМОРЬЕ. Моновистава «Старості не буде» відбудеться 25 вересня 2018, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+