Вистава "РОЖИ". Харків

Вистава "РОЖИ". Харків
25 січня, 19:00, субота
Харків Будинок Актора
Купити квитки Залишилось квитків: 26
10 лютого, 19:00, понеділок
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР
Купити квитки Залишилось квитків: 410
22 лютого, 19:00, субота
Харків Будинок Актора
Купити квитки Залишилось квитків: 196

Про подію

ТЕАТР SaXaLIn_UA Являє - Одну з КРАЩИХ ПРЕМ'ЄР ХАРКОВА 2018 року. Один з найбільш відвідуваних вистав міста. Переможець фестивалю «Курбалесії» В 5 номінаціях, створений за мотивами бестселерів Сергія Довлатова «Иностранка» «Чемодан» «Зона» «Заповідник» ТЕАТР SaXaLin UA і Рок Група ELZA представляє ВИСТАВА - «рожи». Що буде-БАГАТО ГОРІЛКИ, БАГАТО СИГАРЕТ, БАГАТО ЖИВОЇ МУЗИКИ .... БАГАТО крутих акторів і МУЗИКАНТІВ. Якщо ви хочете добре відпочити, вам сюди. Хочете послухати живу Музику вам сюди. Хочете добре посміятися вам Сюди, хочете понастальгіровать -вам сюди. Втомилися від вульгарних комедій- вам сюди .... Вам в принципі сюди, якщо ви освічена людина з почуттям гумору. Кого ми не чекаємо на виставі))))

Людей, які хочуть побачити голих акторів і актрис, людей, які хочуть побачити, як чоловіки перевдягнуться в жінок, людей-сидячих під час вистави в телефоні, людей нудних без почуття гумору, ти не такий Тобі сюди)))

ЦИТАТА СЕРГІЯ ДОВЛАТОВА- «Як чоловік я був придбанням сумнівним. Роками не мав постійної роботи. Володів потьмянів зовнішністю декваліфіцірованного матадора. Я повторював собі - Нікого не слухай, будь вірним собі, не здавайся, випий »

icon
Тобі буде цікаво!
icon

Підписуйся на акції та анонси крутих подій, щоб нічого не пропустити!

Питання? Відповідь!
+