У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Еклери на мільйон"

16+

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 20 БЕРЕЗНЯ 2020 18:00 НА 8 КВІТНЯ 2022 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
ЗАМІНА ВИСТАВИ "ПРИБОРКАННЯ НОРОВЛИВИХ" НА ВИСТАВУ "ЕКЛЕРИ НА МІЛЬЙОН"
Усі придбані квитки залишаються дійсними
 
Скільки коштує щастя!? Мільйон чи мільярд?! В гривнях або доларах?..
 
Герої нашої авантюрної пригоди впевнені, що тільки "великий куш" зможе зробити їх по-справжньому щасливими…! Тож вони готові віддати останнє аби почути «секрети успіху» від молодого американського мільйонера! 
 
І поки наші «акули бізнесу» навіть не підозрюють, що їх обдирають до нитки… у їхнє життя вривається справжнє кохання, вірні друзі і …Мафія!? І тут вже хочеш або ні, але із «зони комфорту» все ж таки доведеться вийти…
 
Чи вдасться новоспеченим «мільйонерам» вибратися з небезпечної пригоди живими і не голими?! Дізнаєтесь на виставі!
На вас чекає яскрава, заплутана та дуже кумедна історія!
 
Приходьте до Театру на Михайлівській і будемо говорити про справжнє, зізнаватися у почуттях, мріяти, сміятися, підколювати одне одного і знаходити щастя у простих речах, таких як, наприклад, ЕКЛЕРИ… НА МІЛЬЙОН!
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Еклери на мільйон" відбудеться 8 квітня 2022, 18:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.