У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Soul of Tango

Продаж припинено
минула подія

Про подію

18:00 – Відкриття фестивалю «Soul of Tango», де на вас чекає Welcome зона з напоями від INVINO, виставка, фотозона з фотографом, лотерея з призами від філармонії і школи танцю “ЛЕ Шкробтак”
 
19:00 – Концерт аргентинського танго у виконанні симфонічного оркестру під керівництвом Юрія Янка на сцені Великого залу, в рамках якого 3 пари світових зірок виконають свої шоу номера для вас - Jesus Paez і Iara Duarte, Eduardo Cappussi і Mariana Flores, Gustavo Rosas і Gisela Natoli.
 
21: 00-Прес-конференція з маестрос танго, заслуженим діячем мистецтв Юрієм Янко та організаторами концерту Оленою Лісничою та Юрієм Шкробтаком.
 
Хесус Паес (Jesus Paez) і Іара Дуарте – Iara Duarte)-професійні танцюристи і викладачі аргентинського танго з Санта-Фе і Буенос-Айреса.
І Хесус, і Іара почали вивчати танго з 6 - ти років і з юного віку проявляли особливий талант, а Хесус з 18 років вже почав підкорювати Tango de Pista y Escenario. Він брав участь у численних шоу в Буенос-Айресі, є гостем і учасником багатьох фестивалів аргентинського танго. Хесус вже встиг об'їздити півсвіту з класами і виступами. Він бував у Туреччині, Англії, Австрії, Італії, Франції, Нідерландах, Україні та багатьох інших країнах. Вона навчалася у кращих маэстрос, таких як: Fabian Peralta, Cristian Sosa, Virginia Pandolfi, Mariana Bojanich y Sebastián Ripoll, Yanina Erramuspe і багатьох інших, домоглася суспільного визнання в танго-співтоваристві. Зараз Іара одна з найбільш затребуваних тангер в Буенос-Айресі, бере участь у рекламних кампаніях для дизайнів одягу.
У 2017 році Хесусом Паес і Йара Дуарте стали півфіналістами Mundial de Tango і чемпіонами Tango Pista. А в 2018 році вони в парі здійснили міжнародний тур в якості викладачів і танцюристів танго.
 
Едуардо Капуцци (Eduardo Cappussi) і Маріана Флорес (Mariana Flores) – викладачі, танцюристи і хореографи аргентинського танго ось вже більше двадцяти років.
Він почав танцювати танго ще в 1990 році з відомими вчителями і танцюристами Аргентини і світу. Едуардо Капуссі отримував вищі нагороди за участь у престижних турнірах з танго в Буенос-Айресі, був частиною відомих театральних постановок, та інноваційних танго-п'єс. Вона закінчила Національну школу драматичного мистецтва в Буенос-Айресі, навчалася у найвідоміших майстрів комедії, пантоміми, грала в театрах, брала участь в комедійних номерах... І закохавшись в аргентинське танго, Маріана Флорес привнесла всі свої знання в танець.
Едуардо і Маріана-володарі унікального стилю, майстерно поєднує танець, театр, пантоміму і клоунаду з бездоганною технікою. Вони одні з найбільш шанованих, креативних і виразних танцюристів танго, як в рідній Аргентині, так і за кордоном. Ця пара очолює список більшості великих танго-подій і міжнародних фестивалів аргентинського танго в Аргентині та світі. І якщо танго вам здається занадто манірним і класично усталеним, вам варто поглянути на Едуардо Капуссі і Маріану Флорес. Повірте, ви зміните свою думку. Адже ця пара виділяється своїм особливим способом інтерпретації танго в своїх шоу, кожен раз дивуючи публіку по всьому світу.
 
Густаво Росас (Gustavo Rosas II) і Гізела Натоли (Gisela Paula Natoli) – професійні танцюристи, хореографи аргентинського танго з Буенос-Айреса, провідні викладачі в школі Escuela Argentina de Tango і в танцювальному клубі Gricel Club.
Вона закінчила майстерню сучасного танцю театру Сан-Мартін-Граль в Буенос-Айресі. За її тендітними жіночими плечима досвід класичного і сучасного танцю, який надає її танцю особливої грації, пластики і точності. Він навчався у кращих майстрів, серед яких Глорія і Едуардо, Гавито, Рауль Браво і Густаво Навейра і багато інших. Багаторічний досвід роботи в США, Франції, Бельгії, Італії, Іспанії, Німеччини, Англії та участь у багатьох конгресах, серед яких Міжнародний конгрес аргентинського танго C. I. T. A.(Аргентина), Фестиваль танго в Парижі (Франція), Тиждень танців Нори (Сан-Франциско) принесли їм широку популярність.
 
Густаво Росас і Гізела Натолі відомі своїми зачаровують шоу-номерами та імпровізаціями. Завдяки досвіду, професіоналізму, авторських технік, тонкому аргентинському смаку і з'єднанню традиційного танго з новими течіями Густаво і Гізела створюють щоразу неймовірно ефектний і чуттєвий танець. Як хореографів пара поставила численні шоу, в тому числі і «El Tango y la Sombra», прем'єра якого відбулася в Teatro Maipo в Буенос-Айресі, та взяла участь у шоу «Tango Buenos Aires», в рамках якого відпрацювала 67 виступів по всій території Сполучених Штатів.
 
Янко юрій Володимирович - головний диригент Харківської філармонії, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Міжнародного конкурсу Вахтанга.
Для творчості Ю. Янко характерні висока виконавська культура, знання музичних стилів і національних шкіл. Чіткий і ясний жест, емоційність, артистизм, вимогливість у роботі з оркестром — все це створило йому репутацію одного з кращих диригентів України.
 
Харківська філармонія - один з культурних музичних центрів, репертуар якої відповідає самим вимогливим смакам.
Класика, органна музика, джаз, оперні арії, концерти для дітей і дорослих-тут ви знайдете заходи для найдосвідченіших глядачів.
Ретельно підібрана концертна програма, кожен елемент якої розроблений з урахуванням музичних уподобань сучасних меломанів: концерти органної музики, симфонічного оркестру, хору, солістів філармонії, знаменитих зарубіжних виконавців і диригентів, запрошених в Харків.
Професіоналізм музикантів і головного диригента філармонії Юрія Янко викликає захоплення і безмежну повагу.
Новий органний зал, відреставрований великий зал філармонії відкривають нові можливості для музикантів і виконавців і, звичайно, дарують своїм слухачам море радості і можливостей для всебічного культурного розвитку.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Soul of Tango відбудеться 28 листопада 2019, 19:00, четвер в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.