Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Сказочное Подворье Деда Мороза

29 грудня 2014, 17:30, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Сказочное Подворье Деда Мороза» представляет:
с 1 декабря по 31 января Дед Мороз радушно ждет детей и их родителей в гости в свой загородный дом на НОВОЕ сказочное интерактивное представление!
Как всегда, в «Сказочном Подворье»: Чудеса, Волшебство и Веселье! Невероятные новогодние приключения с Эльфами, новые колдовские познания от Бабы-Яги в ее избушке, веселые игры в ледяном царстве Снежной Королевы, встреча Деда Мороза, загадывание сокровенных желаний в его кабинете, катание на лошадях доброго чародея, ну и, конечно, подарки.
Почувствуйте себя волшебником: подарите своим детям сказку и уникальную возможность побывать  в гостях у НАСТОЯЩЕГО Деда Мороза! Приезжайте  и помогите нам растопить ледяное сердце Снежной Королевы.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сказочное Подворье Деда Мороза відбудеться 29 грудня 2014, 17:30, понеділок в Сказочное подворье. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.