Танцювальна вистава "Скажи тихіше, якщо зможеш"

26 березня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ми постійно в пошуку проникливого Мистецтва, здатного по-справжньому зачепити і змусити співпереживати нашого глядача.
 
Танець - ідеальний ключ. Свобода вираження почуттів та ідей, гіпнотизуюча пластика артистів на сцені, відхід від консервативності - головні акценти сучасного танцю. Тому, здається, зараз дуже вдалий час нам познайомитися!
 
Натхненні хореографією Вацлава Ніжинського у балеті "Весна священна", пластикою танцю Павла Вірського "Хміль", танцювальним театром Піни Бауш і українськими обрядами, Ethno Contemporary Ballet представляють на сцені ART AREA ДК свою прем'єрну постановку "Скажи тихіше, якщо зможеш".
 
Ethno Contemporary Ballet - буквально «балет сучасного народу» - в своєму танцювальному спектаклі досліджує систему символів, що відображають національний світогляд, поєднуючи українську фольклорну музику і сучасні трактування образів.
 
Режисери-постановники, хореографи:
Вадим Єсауленко та Ніна Булгакова
 
Виконують:
Варя Костівська
Настя Герцовська
Настя Мостова
 
музика:
Квітка Цісик; Олеся Кохан (Alexis Kochan); Фолькнери; ДахаБраха.
 
Будьте впевнені, вас чекає незабутній коктейль естетичних переживань!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Танцювальна вистава "Скажи тихіше, якщо зможеш" відбудеться 26 березня 2019, 19:00, вівторок в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+