У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сергій Жадан і Марк Токар. Контрабанда

15 травня 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сергій Жадан і Марк Токар. Контрабанда. 
Найновіші тексти й імпровізація на контрабасі
 
Краще однієї Легенди на сцені тільки дві - такого звучання ви ще не чули! Тексти Сергія Жадана у виконанні автора під контрабас-імпровізацію музиканта світового рівня Марка Токаря. 
 
Це ніби влаштувати собі одночасно квантовий стрибок в культурному розвитку, особисто познайомитися з творчістю всесвітньо відомих артистів та побувати на 100% унікальній події (на одній сцені Сергій і Марк зустрічаються, на жаль, дуже рідко).
 
“Коли зал цілу годину не аплодує і навіть не дихає. Дивовижно, прекрасно і геніально” (відгук)
 
Несанкціонована доставка слів і звуків з іншого виміру, щоб особливо відзначити кінець червоної зони та почати насолоджуватись різноманітними культурними лайвами у нашому просторі. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сергій Жадан і Марк Токар. Контрабанда відбудеться 15 травня 2021, 19:00, субота в Promodo Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+