У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Roman Panchenko Theatre. Спектакль "Семейка, добрый вечер!"

17 грудня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

У центрі сюжету старовинний будинок і його мешканки - милі, забавні бабусі - Грета і Роза, ролі яких виконують Ларисі Луніної і Людмила Мельникова. Тітоньки Роза і Грета, що пройшли «війну, табори, дитбудинок і комсомольські збори», вже багато років захищають свій старовинний особняк в центрі міста від усіх зовнішніх посягань. Вони мріють про повернення улюбленого племінника Роберта, з яким не бачилися багато років, адже їм так багато потрібно йому сказати!

Саме вони потрапляють в круговерть подій, пов'язаних з бажанням занадто багатьох людей заволодіти їх родовим гніздом, на жаль, розташованому в самому центрі міста на елітної землі. Сестри хоч і живуть багато років разом, але зовсім не схожі один на одного. Об'єднує їх лише гаряча любов до племінникам Роберту і Еріку, незважаючи на те, що перший - легковажний, прокручуючи екран кінопродюсер, а другий взагалі кримінальник, який втік з в'язниці. Однак раптова поява улюблених племінників застає тіточок зненацька - їм потрібно позбутися трупа, який випадково опинився в будинку ...

Вихор мінливих обставин змушує героїнь миттєво пристосовуватися до миттєвої непередбачуваності життя. Так закручується історія, в якій переплететься все - і гумор, і ліризм, і життєва мудрість, і несподівана розв'язка ...

П'єса розрахована в першу чергу на глядача, який прийшов в театр відпочити від повсякденних турбот.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Roman Panchenko Theatre. Спектакль "Семейка, добрый вечер!" відбудеться 17 грудня 2019, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+