У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Руслан Бєлий "Свій голос"

1 березня 2022, 20:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

1 березня 2022 року на майданчику ККЗ «Україна» вас чекає неймовірний виступ стендап-коміка, відомого шоумена і телеведучого Руслана Бєлого зі своїм свіжим концертом «Свій голос» в Харкові. Руслан діючий учасник комедійних проектів, провідний власного шоу і давній резидент популярного Comedy Club. У його гуморі є місце щирим міркуванням, іронічним спостереженням і критичному сприйняттю себе і навколишньої дійсності. Артист не прагне до швидкої нечуваної популярності. Його підхід - формувати коло готових до зрілого гумору глядачів, що цінують здоровий глузд .
 
Нова стендап-програма "Свій голос"
Нова шоу-програма Руслана Бєлого "Свій голос" авторська, але вона несе в собі посил для кожного з глядачів. Знайти свій шлях, слідувати своєму серцю і не забувати про мрії. Так, в монологах стендап-коміка буде багато власних думок про традиції і стереотипи, не всі з яких корисні. Поговоримо на вічну тему конфлікту поколінь батьків і дітей, кинемо погляд на нерівність статей в сучасному суспільстві, на шаблонні чоловічі і жіночі ролі. І звичайно, артист не стане обходити одне  з найчастіших питань аудиторії - яким він сам бачить майбутній шлюб, яку партнерку він настільки довго собі шукає.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Руслан Бєлий "Свій голос" відбудеться 1 березня 2022, 20:00, вівторок в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+