У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Русалонька (балетний театр ХХШ)

5 березня 2022, 11:30, субота
Відміна заходу
минула подія

Про подію

«У відкритому морі вода синя, немов волошки, і прозора, як чисте скло, — але й глибоко там! Так глибоко, що жоден якір не дістане дна, ось там-то і живуть русалки. 

Але не подумайте, що там, на дні, тільки голий білий пісок; ні, там ростуть небачені дерева й квіти із такими гнучкими стеблами та листям, що вони ворушаться, як живі, при найменьшому русі води.  Між гілочками снують маленькі та великі рибки, точнісінько  як у нас тут пташки. У найглибшому місці стоїть кораловий палац морського царя із високими загостреними вікнами із найчистішого бурштину та з дахом з мушель, що то відкриваються, то закриваються,  виходить дуже красиво!»
 
Так розпочинається всесвітньо відома казка Андерсена, зрозуміти глибокий сенс якої здатен не кожен дорослий. Але ж діти живуть  в іншому казковому вимірі: вони вже точно і самі зрозуміють, та ще і вам пояснять про що ж ця чарівна історія. Неймовірно зворушлива казка про ніжну, добру Русалоньку, у виконанні юних артистів, чий талант наповнює новим життям  цю виставу. 
 
А ще наші діти вирішили, що у казки обов’язково має бути щасливий фінал, тому що вони вірять у диво!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Русалонька (балетний театр ХХШ) відбудеться 5 березня 2022, 11:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+