Русалонька балетний театр ХХШ. Харків

Русалонька балетний театр ХХШ. Харків
«У відкритому морі вода синя, немов волошки, і прозора, як чисте скло, — але й глибоко там! Так глибоко, що жоден якір не дістане дна, ось там-то і живуть русалки. 

Але не подумайте, що там, на дні, тільки голий білий пісок; ні, там ростуть небачені дерева й квіти із такими гнучкими стеблами та листям, що вони ворушаться, як живі, при найменьшому русі води.  Між гілочками снують маленькі та великі рибки, точнісінько  як у нас тут пташки. У найглибшому місці стоїть кораловий палац морського царя із високими загостреними вікнами із найчистішого бурштину  та з дахом з мушель, що то відкриваються, то закриваються,  виходить дуже красиво!»
 
Так розпочинається всесвітньо відома казка Андерсена, зрозуміти глибокий сенс якої здатен не кожен дорослий. Але ж діти живуть  в іншому казковому вимірі: вони вже точно і самі зрозуміють, та ще і вам пояснять про що ж ця чарівна історія. Неймовірно зворушлива казка про ніжну, добру Русалоньку,  у виконанні юних артистів, чий талант наповнює новим життям  цю виставу. 
А ще наші діти вирішили, що у казки обов’язково має бути щасливий фінал, тому що вони вірять у диво!
Питання? Відповідь!
+