Романтика, которая нас окружает!

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Харьков – очень важный экономический и промышленный центр Украины. И где же здесь романтика? Атмосфера романтики витает в любимом городе повсюду. Причём эта романтика не искусственная или выдуманная, а выверенная временем. Тысячи человеческих сердец навеки соединились именно в Харькове! Помимо наиболее известных живописных и романтичных мест, существуют и такие, о которых мало кто знает. Мы проведём вас по уникальным знаковым местам города, которые заставят ваше сердце трепетно биться. Вечернее время в таких местах поможет ещё раз задуматься о самом главном в жизни – о ЛЮБВИ!

 

Комфортабельный автобус и наш экскурсовод будут вашими верными сопровождающими во время романтической экскурсии. Посмотрите на любимый город по-НОВОМУ!
 

Встреча с группой - возле Успенского собора, ул. Университетская 11


Продолжительность мероприятия - 2,5 часа

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Романтика, которая нас окружает! відбудеться 2 квітня 2017, 18:00, неділя в Точка збору - Успенський собор. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+