Roman Panchenko Theatre Company "Везёт же людям!"

27 січня 2020, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Гомеричний регіт і море емоцій вам забезпечені!
 
Рано вранці в будинок до великого промисловця Бертрану Барньє є його службовець Мартен з вражаючою проханням: видати за нього заміж дочку в обмін на вкрадені їм у Барньє 33 мільйони! Що ж зробить наш герой?
 
Ця сучасна яскрава комедія з несподіваними поворотами сюжету припаде до смаку глядачам, які напевно оцінять іскрометний гумор і майстерність акторської гри! Всім, хто вирішить подивитися нову постановку, гарний настрій забезпечено.
«Везёт же людям!» - витончена комедія з істинно французьким шиком!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Roman Panchenko Theatre Company "Везёт же людям!" відбудеться 27 січня 2020, 19:00, понеділок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+