Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Ланжеронъ". "Рольові ігри"

25 квітня 2021, 19:00, неділя
У продажу залишилось 48 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 150 грн
Тривалість
02:20
З антрактом
Бронь На касу
72
години

Про подію

«РОЛЬОВІ ІГРИ» або «КВАРТЕТ ДЛЯ ДВОХ»
За п'єсою АНАТОЛІЯ КРИМУ
комедія на 2-х діях
 
У ролях:
Євген -Заслуженний артист України Віталій Бондарєв
Олена - Заслужена артистка України Майя Струнникова
Женя - Тетяна Волкова
Вадим - Давид Хубутія
 
Технічна підтримка - Юрій Лавров
Режисер - Галина Панібратець
 
Старіючий композитор, обласканий славою, розуміє, що зоряний час його пройшов. І в своїх бідах творець звинувачує, насамперед, дружину Олену. Щоб повернути примхливу музу, Євген призводить до хати молоду коханку - студентку консерваторії. А дружині доводиться миритися з тим, що відтепер вона буде жити під одним дахом з «голубками».
Пікантності ситуації додає несподіваний хід Олени. Такого повороту подій маестро явно не очікував ...
 
З Вікіпедії: Рольова гра - гра навчає або розважального призначення, вид драматичної дії, учасники якого діють в рамках обраних ними ролей, керуючись характером своєї ролі і внутрішньою логікою середовища дії; разом створюють або слідують вже створеному сюжету. Дії учасників гри вважаються успішними чи ні відповідно до прийнятих правил. Гравці можуть вільно імпровізувати в рамках обраних правил, визначаючи напрям і результат гри
Таким чином, сам процес гри є моделювання групою людей тій чи іншій ситуації. Кожен з них поводиться, як хоче, граючи за свого персонажа.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Ланжеронъ". "Рольові ігри" відбудеться 25 квітня 2021, 19:00, неділя в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+