У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ричард & Co в Схід ОПЕРА

11 листопада 2019, 20:30, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Річард & Co  в Схід ОПЕРА.
 
11 листопада Камерна Сцена Схід ОПЕРА перетвориться на Велику україно-американську  Музичну Арену для зіркових музикантів та перформерів.
 
Звучатиме музика Річарда Кемерона-Вулфа ( США), Федеріка Ржевського ( США), Еріка Саті ( Франція)
.
Учасниками програми є Річард Кемерон-Вулф ( США, фортепіано), Схід ОПЕРА Ensemble ( Харків), Sed Contra       (Київ) , Kharkiv Guitar Quartet ( Харків), Максим Шадько ( Харків, фортепіано), солісти Схід ОПЕРА Анна Помпєєва ( сопрано), Володимир Козлов ( баритон), Анна Бичкова ( мецо-сопрано), перформерки  Ірина Авдєєва ( Харків) і Марія Сало ( Київ), чтець Карина Климентовська. 
 
Американський композитор, педагог, промоутер сучасної музики Річард Кемерон-Вулф вже добре відомий у Харкові. Рік тому він був членом BIG-6 – Міжнародного Журі Першого Конкурсу Молодих Композиторів у сфері музики для опери та балету, який був організований та проведений Схід ОПЕРА. Річард Кемерон-Вулф є одним з «батьків-засновників» жанру мікро-опери, він пише музику спеціально для українськиї виконавців та колективів, серед яких Kharkiv Guitar Quartet, Схід ОПЕРА Ensemble, Sed Contra. Впродовж вже декількох десятиліть Річард є фактичним амбасадором сучасної музики: він мандрує світом, підтримує молодих музикантів та приймає активну участь у цікавих творчих проектах, пов’язаних із поєднанням сучасної музики та перформативних мистецтв. 
 
Програма «Річард & Co  в Схід ОПЕРА» є обов’язковою для відвідування всіма, хто цікавиться сучасною музикою та сучасним музичним перформативним мистецтвом!
 
Чекаємо 11.11 о 20:30 на Камерній Сцені Схід ОПЕРА!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ричард & Co в Схід ОПЕРА відбудеться 11 листопада 2019, 20:30, понеділок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.