У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ракета мчить в Новий рік (на екрані)

9 січня 2022, 17:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Під Новий рік в Зоряній залі Харківського планетарію трапляються цікаві історії. Хлопчик та дівчинка знайшли метеорит із таємничим посланням. Виявилося, що Дід Мороз вирушив у космос в пошуках нових прикрас для новорічної ялинки та хотів показати дітям скільки цікавого в Сонячній системі! Чи встигне він на свято?
 
Сучасне обладнання Зоряної зали дозволяє нам насолоджуватися відеошоу на всьому куполі зали, а апарат Планетарій допомагає познайомитися із зорями  та сузір'ями.
 
В другій частині програми Дід Мороз та Снігуронька вітають глядачів на екрані Зоряної зали.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ракета мчить в Новий рік (на екрані) відбудеться 9 січня 2022, 17:00, неділя в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+