Інформація щодо обмеження масових заходів!

Raidho (Simon Mattson)

16 листопада 2018, 23:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

16 листопада в #barpartybolero буде талановитий діджей Raidho (Simon Mattson) на вечірці Gypsy Trip. А разом з ним гратимуть діджеї YadzZ і Marius.
 
Raidho - це прояв ритму і космічного рівноваги, одна з рун. Захоплений цією ідеєю, Саймон Маттсон почав пробувати себе в музиці під новим псевдонімом, надихаючись повільної електронною музикою з етнічними елементами.
 
З жовтня минулого року Raidho випустив 2 EP через німецькі лейбли Acker Records і Bar25, які названі на честь легендарного берлінського клубу Bar25. Всі оригінальні треки, випущені на сьогоднішній день, були представлені в Top30 Electronica / Downtempo Charts на Beatport і отримали величезну підтримку з усього світу, включаючи такі імена, як Acid Pauli, Audiofly, Blond: Ish, Be Svendsen, Sabo, SIS, Kora ( CA).
 
У його прекрасної музики і сетах ви почуєте магічні захоплення, гіпнотичні звуки і етнічні елементи

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Raidho (Simon Mattson) відбудеться 16 листопада 2018, 23:00, п’ятниця в BAR.party Bolero. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+