Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр "Ланжеронъ". "Про Федота-стрельца, удалого молодца"

24 травня 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години
13+

Про подію

ПРЕМ'ЄРА !!!
«Про Федота - стрельца, удалого молодца»
за казкою Леоніда Філатова
Театр «Ланжеронъ»
представляє спектакль-казку для дорослих у віршах! Це джерело афоризмів на всі випадки життя! Під гострим і розумним гумором тут ховається і сатира і іронія. В руках Заслуженого артиста України Віталія Бондарева оживають унікальні контактні капелюхи-образи! це весело, мудро, поетично і ексцентрично !!!! Режисер Галина Панібратець! Казка брехня - так у ній натяк, що «у нас споконвіку немає суду на дурнів» !!!
 
Спектакль розрахований на аудиторію від 13 років і старше.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Ланжеронъ". "Про Федота-стрельца, удалого молодца" відбудеться 24 травня 2019, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+