У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Прийшов чоловік до жінки»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава «Прийшов чоловік до жінки»
 
Автор П'єси Семен Злотников - особистість легендарна, як і сама вистава, поставлена в десятках театрах по всьому світу і на різних мовах.
актори:
засл. арт, України Ірина Охотніченко
Олексій Агопьян
 
Для шанувальників театрального мистецтва стане справжнім святом почуттів і емоцій. Постановка з талановитими акторами, Олексієм Агопьян, відомого глядачам учасника тележурналу «Каламбур» і «Маски-шоу _і засл. арт, України Іриною Охотніченко, автором сценарію і режисером Семеном Ісааковичем Злотниковим, повідає історію двох самотніх сердець, які зустрілися ... Чим обернеться ця зустріч? Чи зможе кожен відмовитися від своїх звичок заради кохання? Він і Вона. Їх двоє. Безпрограшний сюжет на всі часи - історія стосунків чоловіка і жінки, які проходять всі можливі стадії: знайомство, наближення, відчуження, сварка, любов, ненависть, і знову любов ... У виставі для двох акторів ця вічна тема не обтяжена побічними сюжетними лініями. А тому глядач зосереджений на талановитій грі двох артистів, які розповідають історію самотності і прагнення до любові двох людей з граничною достовірністю і зворушливістю, що поєднуються з самоіронією і тонким гумором.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава «Прийшов чоловік до жінки» відбудеться 12 червня 2019, 18:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+