Вистава «Прийшов чоловік до жінки»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава «Прийшов чоловік до жінки»
 
Автор П'єси Семен Злотников - особистість легендарна, як і сама вистава, поставлена в десятках театрах по всьому світу і на різних мовах.
актори:
засл. арт, України Ірина Охотніченко
Олексій Агопьян
 
Для шанувальників театрального мистецтва стане справжнім святом почуттів і емоцій. Постановка з талановитими акторами, Олексієм Агопьян, відомого глядачам учасника тележурналу «Каламбур» і «Маски-шоу _і засл. арт, України Іриною Охотніченко, автором сценарію і режисером Семеном Ісааковичем Злотниковим, повідає історію двох самотніх сердець, які зустрілися ... Чим обернеться ця зустріч? Чи зможе кожен відмовитися від своїх звичок заради кохання? Він і Вона. Їх двоє. Безпрограшний сюжет на всі часи - історія стосунків чоловіка і жінки, які проходять всі можливі стадії: знайомство, наближення, відчуження, сварка, любов, ненависть, і знову любов ... У виставі для двох акторів ця вічна тема не обтяжена побічними сюжетними лініями. А тому глядач зосереджений на талановитій грі двох артистів, які розповідають історію самотності і прагнення до любові двох людей з граничною достовірністю і зворушливістю, що поєднуються з самоіронією і тонким гумором.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава «Прийшов чоловік до жінки» відбудеться 12 червня 2019, 18:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+