У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр 19. "Пожалів дурень дурненьку"

18 березня 2022, 19:00, п’ятниця
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

«Пожалів дурень дурненьку»
комедія на дві дії
 
У глухому містечку одного разу перетнулися шляхи пошарпаного життям колишнього циркового артиста-акробата, а нині фокусника-маніпулятора Савелія Рахманова і дивної убогої дівчини Жульєти: чи то ненормальної, чи то святої. 
 
Потрапляючи в різні безглузді та комічні ситуації, зустрічаючи кумедних персонажів, покаталися вони життєвим шляхом разом - двоє самотніх і нікому не потрібних людей.
 
У ролях:
 
Сергій Лістунов
Богдан Синявський
Юлія Єрмакова / Дарія Ямпольська
Юлія Навроцька
Юрій Ніколаєнко
Микола Михальченко
 
Режисер: Ігор Ладенко
Художник: Олександр Абманов
Автор п'єси: Сергій Руббе

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр 19. "Пожалів дурень дурненьку" відбудеться 18 березня 2022, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+