У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Pool Party від Call 911

26 липня 2020, 12:00, неділя
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Sup! Squad 057 вайб на зв'язку ... ?
Ми готові оголосити дату движу 26.07 ? того діставай свій купальник і леопардові плавки, ми підготували для тебе заплив, в цей раз хаслим у басейні ? в самому центрі міста, курс спрямований на Osteria Pinocchio за адресою ул.Колочковская 28. За соковитий звук відповідальні хлопці з @ call911.squad ? найкраща банда ти і твої кенти! Але не всі твої кенти зможуть потрапити на цей рух ?
Кількість місць лімітовано ? тікетами встигни вирвати свій ?
 
LINE UP:
KIRO
SLASH
NAIL
 
⚠️ Attention ⚠️ Attention ⚠️ Attention ⚠️
Вхід тільки по квиткам! Вартість квитків 300 грн (Вхідний квиток, рушник, басейн)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Pool Party від Call 911 відбудеться 26 липня 2020, 12:00, неділя в Osteria Pinocchio. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.