У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Поминальная молитва

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Постановка народного артиста Украины А. Барсегяна
Режиссер заслуженный работник культуры Украины А. Вецнер 
 
Спектакль поставлен по мотивам произведений Шолом-Алейхема.
Действия происходят в дореволюционной России, в тот период, когда начались гонения евреев. И без того нелегкую жизнь Тевье судьба раскрашивает чередой происшествий, испытывая его веру. Выдержит ли он все ее нелегкие удары? Сложно сказать, сколько осилит человек, но становится понятным, что вера помогает не сломиться в тяжелейшие моменты жизни. Согласно заповеди Божьей. в трудах и молитвах живет судьба Тевье-молочника. В беседах с Богом, размышлениях над Писанием и бесконечном изумлении перед непостижимыми путями господними проходит его жизнь. Но через судьбу одного человека раскрывается судьба всего народа. Спектакль воспринимается как страстный, искренний гимн Человеку - неважно, какой крови, веры или цвета кожи. 
Когда уже нет слез — пора смеяться, а что нам остается еще делать?
Произведение приподнимает завесу секрета своеобразного еврейского юмора. Бесподобная игра актеров прозводит неизгладимое впечатление на зрителя.
 
Продолжительность спектакля 2 часа 50 минут.
 
Если на сайте закончились билеты - обратитесь в кассу театра.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Поминальная молитва відбудеться 20 січня 2017, 19:00, п’ятниця в Харківський академічний драматичний театр (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+